Радионица ,,Здрава исхрана“
Радионица „Здрава исхрана“ У циљу повећања свести код ученика о нездравој исхрани, нашу школу су посетили представници Завода за јавно здравље града Новог Пазара. На нивоу сваког разреда разговарали су са ученицима о брзој храни, енергетским пићима и газираним соковима. Демонстрирали су које количине шећера су присутне у њима и колико су штетни по здравље…
